İlginç Ötesi

ASELSAN MÜHENDİSLERİ ŞÜPHELİ ŞEKİLDE ÖLMEYE DEVAM EDİYOR

aselsan muhendisine suikast-suphesi

ASELSAN mühendisi: takip ediliyorum!

Hakan Öksüz’ün trafik kazasında ölümü suikast mı?

Hakan Öksüz‘ün uzun süredir “takip ediliyorum” endişesi taşıdığını belirtilirken, eşi ve çocuklarını Kahramanmaraş’a göndermesi suikast ihtimalini artırdı.

ASELSAN mühendisi Hakan Öksüz‘ün geçen hafta Ankara’da bir trafik kazasında ölmesi şüphe uyandırdı. Hakan Öksüz‘ün daha önce kaçırılarak dövüldüğü ve bir köprü altına atıldığı, aileni de bir yıl önce “siz zarar görmeyin” diyerek Kahramanmaraş’a gönderdiği ortaya çıktı.

2006-2007 yılında ASELSAN‘da meydana gelen şüpheli ölümlerin ardından geçtiğimiz hafta Hakan Öksüz’ün de trafik kazasında yaşamını yitirmesi soru işaretleri uyandırdı.
Bir  Gazete nin haberine göre, Öksüz’ün uzun süredir “takip ediliyorum” endişesi taşıdığını belirtilirken, eşi ve çocuklarını Kahramanmaraş’a göndermesi suikast ihtimalini artırdı.

Hakan Öksüz’ün kaza yaptığı yerin ev ya da işyeri güzergahında olmaması ve aynı gün işyerine gittiği halde giriş kartı ve kimliğinin üzerinden çıkmaması da dikkat çekti.

Yakınlarının anlattıklarına göre, ASELSAN mühendislerinin üst üste intihar ettiği 2006-2007 yıllarında Hakan Öksüz’ün de ölümden döndüğü belirlendi. Keçiören’de bir marketten alışveriş yaptıktan sonra kaçırılarak dövülen ve boğazı kesilen Hakan Öksüz’ün bir köprü altına atıldığı ortaya çıktı.

Geçmişte bu olayın da araştırılmadığını düşünen Hakan Öksüz’ün ailesi, şüpheli kazayla ilgili hukuki mücadele başlatmaya hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu