Ana SayfaGenelManşetVideo Galeri

Çipli Kimlik kartlarında ki büyük tehlike ? ( video )

Untitled-271I84

İçişleri  bakanı halkın tepki gösterdiği çipli kimlik kartlarının 2014 yılbaşından itibaren 3 yıl içerisinde bütün vatandaşlara dağıtılacağını bildirdirmişti.

Akp’nin içişleri Bakanı Muammer Güler, uluslararası standartlara uygun çipli ve çok gelişmiş güvenlik ögelerini içeren kimlik kartlarının yılbaşından itibaren bütün vatandaşlara dağıtılacağını söyledi.

ÇİPLİ KİMLİK KARTI NEDİR?

Üzerinde telefon sim kartı benzeri bir çip bulunduran ve içinde damar haritalarından, vatandaşlık bilgilerine her türlü bilgiyi saklayabilen bir karttır. En önemli özelliği ise uydu ile izlenebilmesidir. Sadece Türkiye’ye değil global emperyalizm tarafından tüm dünya’ya uygulanmaya çalışılmaktadır. Böylelikle tüm insanlar rahatlıkla izlenebilecek, kontrol edilebilecek ve robot gibi yönlendirilebilecek. Amerikan menşeili bu uygulamanın sonraki adımı ise implant (vücuda yerleştirilebilir) çip.

İMPLANT ÇİP NEDİR?

Bir dönem ünlü emperyliast Amerikan baronu Nicholas Rockefeller ile arkadaşlık yapan film yapımcısı Aeron Russo çipli implant kimlik kartları hakkında aralarında geçen konuşmayı geçtiğimiz yıllarda basına açıklamıştı. İşte o konuşmaların ilgili bölümü; (videosu aşağıdadır)

Aeron Russo:
– Tamam da asıl amaç ne?

Nicholas Rockefeller:
– Asıl amaç dünya’daki herkesi çip yerleştirmek. RFID çipi takmak. İnsanların sahip oldukları şeyler o çiplerde olacak. Eğer birileri bizi protesto ederse ya da yaptıklarımızı eleştirirse çiplerini kapatacağız!

İLK UYGULAMA AMERİKAN HALKI ÜZERİNDE YAPILDI

2005 yılında Amerikan meclisi, göçmen kontrolü ve teröre karşı savaş bahanesiyle “gerçek kimlik” kanunu kabul etti ve Mayıs 2008′de hayata geçen projeye doğrultusunda Amerikan halkının önemli çoğunluğuna çipli kimlik kartları dağıtıldı. Pasaportlara ise zaten önceden beri radyo frekansları sayesinde takip edilebilen RFID çipli sistem entegre edilmişti.  Çipli kimlik kartlarının ardından emperyalistler vücuda yerleştirilen bu korkunç implant çip için pilot uygulama başlattı. Bu çipler birçok  Amerikalı  gönüllüye yerleştirildi.  Uygulama da son test aşamaları tamamlanmak üzere. Önce çipli kartlara alıştırılan dünya halkları ardından da vücuda entegre edilen implant çip dayatmasıyla tamemn kontrol altına alınacaklar.

İşte bu korkunç insanlık dışı uygulamanın ilk adımı olan çipli kimlik kartları da, işbirlikçi akp hükümeti tarafından 2004 yılından itibaren vatandaşlara  dayatılmaya başlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu