Ana SayfaGenelManşet

İsviçreli aktivist: Bender Bin Sultan Dünyanın En Büyük Teröristi

e6cb6dd759a8d610378fa7cf000f1c61_XLİsviçreli bir aktivist, Arabistan istihbarat birimi başkanının Suriye’de Hıristiyanların katledilmesinde elinin olduğunu bildirdi.
Irak Borasa haber ajansının dün İsviçreli aktivist Alis Shal Ogah’dan naklen verdiği habere göre Arabistan İstihbarat teşkilatı başkanı Bender Bin Sultan’ın Suriye’de Hıristiyanların katledilmesini planlayan asıl kişi olduğunu bildirdi.
Bender Bin Sultan’ın Suriye’de Teröristleri özellikle Hıristiyan kesimlerde geniş katliam ve cinayetlerde bulunmaları direktifini verdiğini belirten İsviçreli aktivist, diğer bazı Arap ülkelerinde de Hıristiyanlara ait dini mekanların Bender Bin Sultan’ın direktifleriyle kundaklanarak tahrip edildiğini söyledi.
El-Kaide terör örgütünün Bender Bin Sultan’ın en büyük marifetlerinden biri olduğunu bildiren İsviçreli aktivist, 11 Eylül terör olayları, Şam Guta bölgesine kimyasal saldırı ve İran’a karşı siyonist İsrail rejimi ile işbirliğinde bulunmanın Bender Bin Sultan’ın kayıtlara geçmiş girişimlerinden diğer bazıları olduğunu söyledi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu