Ana SayfaGenelManşetVideo Galeri

Kuveytli fitneci utanmadan masum insanları bıçakla kestirttiğini gururla anlatıyor ( video )

 Kuveytli fitneci

Vahhabi Şeyh: “Bugün Hüseyin adlı bir Şii Seyyidi bıçakla hayvan gibi kestik. Çocuklarını da gözlerinin önünde kestik. Bu, bugünkü güzel haberlerim, ama yarın “ez-Zehra” köyünde aynısını yapacağız.

Kuveytli Vahhabi Şeyh Şafi Acmi Suriye’nin Deyrizzur şehrinin Hatla köyünde, en-Nusra terörist gurup tarafından, savaşla hiçbir ilgisi olmadığı halde ailesiyle beraber katledilen Peygamber evladı bir seyidin müjdesini etrafındakilere veriyor. Suriye’ye getirecekleri yeni yönetimin şeklini ve yapacaklarını net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Acmi “Şunun bilinmesini istiyoruz ki! Şeytanın hizbi Şiiler bilsinler ki hiçbir yerde rahat olmayacaklar. Bugün Hatla köyünü aldığımız haberi geldi. Bir Şii Seyyidi bıçakla hayvan gibi kestik” diyor. Bu arada getirilen Tekbirlerle iyice keyfi yerine gelen Vahhabi şeyhi sözlerine şöyle devam ediyor:

“Onların Kuseyr’de yaptıklarına karşı Hüseyin adlı bir Şii Seyyidi bıçakla hayvan gibi kestik (takbir sesleri) Çocuklarını da gözlerinin önünde kestik (yine tekbir sesleri). Bu bugünkü güzel haberlerim, ama yarın “ez-Zehra” köyünde aynısını yapacağız. Oraya Hizbuşşeytan asker indirdi. Şu anda onları muhasaraya aldık. Yakında oranın da müjdesini vereceğim. Her gün onları böyle kesip-biçeceğiz. (yine tekbir sesleri)”

Kuveytli Vahhabi Şeyh Halep’de savaşan en-Nusra teröristlerine de esir aldıkları Şiileri kendisi için saklamasını rica ederek “Onları esir alın ve bana 10 tanesini saklayın. İnşallah bizzat oraya savaşmaya geldiğimde kendi ellerimle tek tek onları hayvan gibi boğazlayacağım” diyor.

Sözlerine üç kere “Vallahi” diye yemin içen Vahhabi şeyh “Suriye’yi Hizbuşşeytan Şiilere kabristan edeceğiz” diyor. (tekbir üstüne tekbirler)

Daha sonra Vahhabi şeyh “İsrail’in, Amerika’nın korktuğu bu hizipten bizim mücahitlerimiz korkmuyor. Size vade veriyorum, onlar küçük et parçaları olarak, dilim dilim doğranmış olarak geri dönecekler” diye vade veriyor.

https://vimeo.com/70068411

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu