Foto galeriManşet

Pankartların Arkasına saklanmış marjinal üç-beş kişi

3-a
Suriye İntifadasını Selamlamak İçin Meydanlardaydık! Başlığı altında verilen ve 5. yılına yüz binlerce şehitle giren Suriye İntifadası, Türkiye’nin birçok şehrinde düzenlenen gösterilerle selamlandı şeklindeki ifade Suriye ve Irak halkına düşman Teröristleri desteklediklerini açıkça ifade eden Tekfirci zihniyetin Türkiye temsilcileri,bir defa daha ne denli yalnız,Marjinal ve halk desteğinden yoksun olduklarını göstermiş oldular.

Haber manşetlerinde sanki milyonları sokağa dökmüş gibi bir hava estiren Eğit-Donat’ın son deliği, Egzoz borusu site ve kurumların “Meydanlardaydık ” dediği hareketlerin aslında, koca pankartların arkasına saklanmış üç-beş kişiden ibaret olduğu,yakın plan çekimlerle kalabalık gösterilmeye çalışıldığı kolayca anlaşılmaktadır.

Halk desteğinden tamamen yoksun, bu zavallı zevatın aslında var olan üç-beş kişiyi dahi toplayamayacağı açık iken,gösterilere katılanların yine kendi vakıf,Dernek çalışanları olduğu kanaati hasıl olmaktadır, BOP eksenli derneklerin resmi çalışanlarının dahi bu toplantılara tam iştirak etmedikleri tahmin edilmekte. Çünkü bu derneklerin sadece başkan ve başkan yardımcıları dahi katılsaydı sayı daha fazla olurdu…..

670x310x4.jpg.pagespeed.ic.cFWSnym4Qc

670x448x2-a.jpg.pagespeed.ic.5lsygj0quN

670x502x5.jpg.pagespeed.ic.miJVwwyBm6

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu