Ana SayfaBilinmeyenlerGenelManşet

Siyonist lobi CFR, Cumhurbaşkanı Ve Başbakanın İcazeti ile artık Türkiye’de.

illuminatDünyanın en derin yapılanmasının Türkiye ayağına Başbakan Erdoğan neden icazet verdi? Ünlü Siyonist lobi CFR’nin Türkiye örgütlenmesinde ki muhafazakar isimler kimler? David Rockfellerin kurucusu olduğu Councel of foreign Relations CFR yani Dış İlişkiler Konseyinin merkezinde konuşma yapan, ödül alan ve iyi ilişkiler kuran Başbakan Erdoğan bu kurumun Siyonizm’in en güçlü savunucusu olduğunu bilmiyor mu? İşte bütün yönleri ile CFR Turkey dosyası.

Siyonizm’in en güçlü lobisi ve derin yapılanması olan Council on Foreign Relations (CFR) Dış İlişkiler Konseyi’nin Türkiye ayağı da kuruldu. Yapı Kredi Plaza D Blok’ta faaliyetlerini sürdüren bu kurum, Türkiye’de Global İlişkiler Forumu (GİF) adı ile örgütleniyor. GİF, CFR’ın “Konseyler Konseyi” olarak nitelendirdiği yapılanmanın Türkiye ayağıdır. CFR Turkey olarak tanımlanıyor. Global İlişkiler Forumu (GİF) 285 kişilik oldukça kapsamlı bir üye listesine sahip.

Dünyanın En Etkili ve Derin Masonik Yapılanması

Bir dönem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuk olduğu Councel of foreign Relations (CFR) adlı kuruluş, ABD merkezli ve dünya egemenliğini amaçlayan üst düzey elitlerin üye olduğu küresel bir masonik kuruluştur. Dünyanın en zengin ailelerinin üye olduğu CFR, dünyayı yönetme arzusundaki Siyonizm’in gözle görülebilir en önemli yapılanmalarından biridir.

Tanrı’ya ve moral değerlere ihtiyacımız yok

Ünlü araştırmacı yazar William Blase, CFR’yi şöyle anlatmıştı; “CFR, Amerika Birleşik Devletleri’nin Yönetici Eliti’nin promosyon koludur. En etkili politikacılar, akademisyenler ve medya şahsiyetleri buraya üyedirler. Roosevelt döneminde CFR, Amerikan siyasi hayatını ele geçirdi. CIA kuruluşundan beri neredeyse hep CFR kontrolü altında olmuştur. CFR, yüzlerce programın sponsorluğunu yapmaktadır. Medyadaki, eğitim ve eğlence alanındaki CFR üyeleri, “hümanizm” ve dünya kardeşliği propagandalarını yayıyorlar. Bir dünya hükümeti altında hepimiz barış içinde yaşamalıyız ve milliyetler ve vatanperverlik gibi bencil şeyleri de unutmalıyız. Kendi sorunlarımızı çözebiliriz. Tanrıya veya moral değerlere ihtiyacımız yok.”

Siyonizm’in Dünya Hakimiyeti İçin Çalışıyorlar

American Airlines, American Express, BMW of North America, Chevron Citibank, Coca-Cola, Ford Motor Company, General Electric, General Motors, Hilton Hotels, IBM Corporation, J. P. Morgan &Co., Mitsubishi, New York Times, Pepsi Co, Phillips Petroleum, Siemens Corporation, Sony Corporation ve Toyota Motor Corporation gibi binlerce marka ve şirketin üye olduğu CFR, New York’ta 29 Temmuz 1921’de kuruldu. CFR, Piramit, Süleyman mabedi, tek hükümetli dünya, Sion’un oğullarının vaat edilmiş birleşik krallığı, evrensel kardeşlik gibi fikirleri savunan gizli cemiyetlerin bu ideolojisini ilk harekete resmi olarak geçiren kuruluş oldu.

c64528e6986cCFR’nin Türkiye Ayağı da Kuruldu

Siyonizm’in en güçlü lobisi ve derin yapılanması olan Council on Foreign Relations, CFR – Dış İlişkiler Konseyi’nin Türkiye ayağı da kuruldu. Yapı Kredi Plaza D Blok’da faaliyetlerini sürdüren bu kurum Türkiye’de Global İlişkiler Forumu (GİF) adı ile örgütleniyor. GİF, CFR’ın “Konseyler Konseyi” olarak nitelendirdiği yapılanmanın Türkiye ayağıdır. CFR Turkey olarak tanımlanıyor. 285 kişilik oldukça kapsamlı bir üye listesine sahip olan Global İlişkiler Forumu’nun (GİF) başında da Rahmi Koç bulunuyor.

Hepsi Bir Arada

Council on Foreign Relations, CFR – Dış İlişkiler Konseyi’nin Türkiye ayağı olan CFR Turkey’in 285 isimden oluşan listesinde ise oldukça şaşırtıcı isimler bulunuyor. Doğan Holding adına Hanzade Doğan Boyner, Eczacıbaşı Holding adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Coca Cola Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent, Profilo’dan Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Kamhi, UEFA Başkan Yardımcısı Şenes Erzik, Alarko Şirketler Topluluğu’ndan Leyla Alaton, Odaları ve Borsalar Birliği’nden Rifat Hisarcıklıoğlu, Tekfen Holding’den Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Berker, Yılmaz Büyükerşen, Tarhan Erdem, Ayşe Kulin, İlber Ortaylı, Altan Öymen ve Gazeteci Yazar Sami Kohen de CFR’nin listesinde arzı endam eyliyorlar.

Muhafazakarlar da CFR’de

Dünyanın en derin ve en etkili Siyonist yapılanmasının Türkiye ayağındaki muhafazakar isimler de oldukça dikkat çekici. ÜLKER markalarının bağlı olduğu Yıldız Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ile yine Yıldız Holding’in Başkan Yardımcısı Ali Ülker’in de aralarında bulunduğu çok sayıda muhafazakar (!) isim listede yerlerini almış durumda. 285 kişilik CFR Turkey listesinde yer alan bazı isimler ise şöyle; Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Ahmet Acar, Kadir Has Üniversitesi Rektörü Mustafa Aydın, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Osman Boyner, Eski Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin, Sabancı Holding’den çok sayıda isim, Türk Hava Yolları Eski Başkanı Cem Kozlu, Kale Grubu Şirketleri CEO’su Zeynep Bodur Okyay, ENKA Yönetim Kurulu Başkanı Agah Mehmet Tara, Kültür Eski Bakanı Talat S. Halman, Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Canan Çelebioğlu Tokgöz ve Emre Gönensay ile Nilüfer Göle.

Planlı-Programlı Hareket

CFR Turkey’in Başkanlığını yürüten Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç’un CFR Turkey’in açılışında yaptığı konuşma ise çok önemli bir detaya işaret ediyor. Konuşması şöyleydi; “Yaklaşık on iki senedir Council on Foreign Relations Uluslararası Danışma Kurulu’nda yer almaktayım. Biz de Türkiye’de kısa, orta, uzun vadede faydalı olacağına inandığımız bu kuruluşu, bazı yakın arkadaşlar ile görüşüp hayata geçirmeye karar verdik. Yaşamın her kademesinden, çeşitli alanlardan seçtiğimiz arkadaşlarla Global İlişkiler Forumu’nu kurduk. Böyle bir kurumun yurtiçi ve yurtdışında saygınlık kazanması için planlı, programlı ve sabırlı bir şekilde hareket etmekteyiz.”

CFR Turkey’e Cumhurbaşkanı Ve Başbakan İcazet Vermiş

Councel of foreign Relations CFR yani Dış İlişkiler Konseyinin Türkiye ayağı olan Global İlişkiler Forumu’nun(GİF) Başkanı Rahmi Koç, konuşmasında ünlü Siyonist yapılanmanın Türkiye ayağını oluştururken aldıkları yardımı ise şöyle açıklıyor; “GIF’i kurmadan evvel, Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Başbakan, Dışişleri Bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış ve Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Zafer Çağlayan ile konuyu görüştük ve öncelikle onların icazetlerini aldık.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu