Ana SayfaFoto galeriGenelManşet

İSRAİL POLİSİ BİLE BÖYLE VAHŞİCE DAVRANMIYOR !!!! ( FOTO )

SİYONİSTLERİN FİLİSTİNLİLERE  DAVRANDIĞI GİBİ DAVRANIYORLAR1Reyhanlı Katliamı’nı protesto etmek ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu istifaya çağırmak amacıyla Ankara’da düzenlenen öğrenci yürüyüşüne polis saldırdı. Saldırı sonucu çok sayıda öğrenci yaralandı.

Ankara’da, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamaları protesto için ODTÜ’de toplanan bir grup öğrenci, Dışişleri Bakanlığı’na yürümek istedi. Eskişehir Yolu üzerinden yürümek isteyen yaklaşık 300 kişilik öğrenci grubu, polis barikatını aşamayınca arbede yaşandı.
Reyhanlı saldırılarını protesto etme gerekçesiyle Ankara’nın çeşitli üniversitelerinden öğrenciler ODTÜ’de toplandı ve Dışişleri Bakanlığı’na izinsiz yürümek istedi. Emniyet güçleri yürüyüşü engellemek için barikat oluşturdu. Göstericiler barikatı aşmak için polise direndi. Gruba biber gazı ile müdahale edildi.
Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü’nde Reyhanlı saldırısını protesto eden öğrencilere polis müdahale etti. Polisin gaz bombası ve coplarla saldırdığı öğrencilerden 4’ü yaralanırken, 2’sinin ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Öğrenciler, Reyhanlı’da yaşanan katliamı ve bugün yaşanan saldırıları protesto etmek üzere yarın İstanbul’da Başbakanlığa yürüyecek.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WnogNayMob0

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu