Ana SayfaGenelManşet

Suriyede ki tekfirci azılı terörist Nedim Baluş; “Kimyasal silahı biz kullandık. Kadın ve çocukları öldüreceğiz!”

Kimyasal silah-Nedim Baluş

Suriye’nin Lazkiye bölgesini kontrol eden tekfirci azılı terörist Nedim Baluş, ayetle savunmaya çalıştığı itirafta “Kimyasal silah kullandık. Kadın ve çocuklarını öldüreceğiz!” dedi.

1: Kimyasal silah itirafı- Suriye’nin Lazkiye bölgesini kontrol eden muhalif Riyad el Abdin örgütü üyelerinden Nedim Baluş’un videoya çekilen konuşmasında, Usame bin Ladin’in direktifleri doğrultusunda kimyasal silah kullandıklarını itiraf etti. Baluş, “Öldürücü gazlara sahibiz. Onlara kadınlar ve çocuklar üzerinden zarar verme kararı aldık” dedikten sonra, eylemini “Sizinle savaşanla savaşın” ayetiyle savundu. Baluş, “Bin Ladin’in dediği gibi, onlar bizi öldürmeyi durduruncaya kadar, onların kadın ve çocuklarını öldüreceğiz” diye konuştu.

Baluş, mevzilendikleri bölgeye Esad güçlerinin yaklaşmaya başlaması üzerine, onları geri püskürtmek için bu güçlü ve etkili kimyasalları kullandıklarını belirtti. Baluş, onları bir metre daha yaklaşmaları halinde herşeyi yapacakları konusunda uyardıklarını söyledi. Baluş sözlerini, “Onları heryerde evlerinde vuracağız. Gündüzlerini gece yapacağız” diyerek bitirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu