Ana SayfaBilinmeyenlerGenelManşet

Üstad Bediüzzamanın talebesi Ramazan el- butinin şehadetiyle katliamcılar netleşti

 esad-cami-bombaladı-yalanıBir çok kereler  camilerin bombalanmasıyla adeta beşşar esad’ı uçak savar ateşine tutan yerli yabancı islami görünen basın ( tamamen islamiyetten uzak fakat amerikancı islamın öncüleri olan)Dr.Ramazan el butunin şahadetiyle gerçekleri ortaya çıkartmış oldu.

Daha Önceleri Şam’da ve  Halep’te Camilere saldırarak  tarihi camileri ve İslami mekanları yakıp, yıkan ve yağmalayan Moğol ordusu zihniyetli İsrail Beslemesi terör grupları ve onların medya uzantıları, sözde İslami basın, bütün  bu eylemlerini hiç utanmadan Suriye yönetiminin üzerine yıkmaya çalışmışlardı.

Şehid Ramazan el Buti’ye Şu  ana kadar Esad’ın mollası, Saray uleması gibi yakıştırmalar yapan sözde İslami ama özde siyonist  grup ve basın kuruluşlarının maskesi de düşmüş olmaktadır.Zira kendi mantık zaviyelerinden bakıldığında bile Esad kendi Mollasını  öldürecek değildir herhalde(Gerçi Bu Eylemlerini de bir şekilde Esad’a yıkma Girişimi Olursa Şaşmamak lazım).

Bu Açıdan Suriye’de Bir cami, Sünni bir İslam alimi ve tamamen halktan oluşan cami  cemaati ile birlikte yok edilmiştir ve bunu Suriye de yönetimi beğenmeyerek  devrim yapma iddiasında olan Suriye Halkının düşmanı ve Başka ülkelerden devşirme terör grupları yapmıştır.

Bu caminin ve bundan önceki camilerin ve İslami mekanlar ile halkın ev ve işyerlerinin yok edilmesinde ve yağmalanmasında  bu terörist grupların ve onları destekleyen hamilerinin elleri vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Başa dön tuşu